Europa 92 d.o.o.

Dr. Franje Tuđmana 6
10431 Sveta Nedelja
Hrvatska

OIB: 38824657464

MB: 0599786

MBS: 080186834

Direktor, članovi uprave: Nenad Dujmović

Erste & Steiermärkische banka
IBAN: HR0724020061100651627

Iznos temeljnog kapitala društva: 2.000.000,00 kn

Tvrtka upisana u trgovački registar: Trgovački sud u Zagrebu, 1-3689

LEVI'S®

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

levis@europa92.biz

PIONEER
PETROL

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

tamara@europa92.biz

LEE, WRANGLER

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

europa@europa92.biz

SCOTCH & SODA

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

tamara@europa92.biz

BROADWAY NYC FASHION

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

tamara@europa92.biz

REDSKINS

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

tamara@europa92.biz

LTB

T: +385 (0)1 3370 122

F: +385 (0)1 3370 123

laura@europa92.biz

AD TWENTY

Zaštita osobnih podataka

Službenik: Maja Udovičić

E: europa@europa92.biz

T: +385 1 3370 854

F: +385 1 3325 430

Uprava

T: +385 1 3370 854

F: +385 1 3325 430

Marketing

T: +385 1 3327 437

F: +385 1 3325 430

Reklamacija

Financije

T: +385 1 3370 854

F: +385 1 3325 430

\"\"
Importanne

Trg A.Starčevića 1

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: NE RADI

T: 01/4577-186

E: importanne@europa92.biz

\"\"
Sveti Križ LeeWrangler

Vrankovec 1

Sv.Križ Začretje

Hrvatska

Pon - Pet: 13:00 - 21:00 Uto - Pet: 10:00 - 21:00 Sub - Ned: 10:00 - 21:00

T: 049/228-668

E: svetikriz.leewrangler@europa92.biz

\"\"
Samobor

Dr.Franje Tuđmana 6

Sveta Nedelja

Hrvatska

Pon: NE RADI Uto: 10:00 - 18:00 Sri: 10:00 - 18:00 Čet: NE RADI Pet: 10:00 - 18:00 Sub: 09:00 - 14:00 Ned: NE RADI

T: 01/3323-764

E: samobor@europa92.biz

\"\"
Osijek

Svilajska bb, Osijek

Osijek

Hrvatska

Pon - Pet: 10:00 - 21:00 Sub: 10:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 031/298-158

E: osijek@europa92.biz

\"\"
Jastrebarsko

Dr.Franje Tuđmana 75a

Jastrebarsko

Hrvatska

Pon - Pet: 10:00 - 19:00 Sub: 09:00 - 14:00 Ned: NE RADI

T: 01/6283-202

E: jastrebarsko@europa92.biz

\"\"
Sveti Križ Mustang

Vrankovec 1

Sv.Križ Začretje

Hrvatska

Pon - Pet: 13:00 - 20:00 Uto - Pet: 10:00 - 20:00 Sub - Ned: 10:00 - 20:00

T: 049/228-597

E: svetikriz.mustang@europa92.biz

\"\"
Koprivnica

Florijanski trg 2

Koprivnica

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00 - 20:00 Sub: 08:00 - 14:00 Ned: NE RADI

T: 048/623-620

E: koprivnica@europa92.biz

\"\"
Rijeka I

Janka Polića Kamova 81a

Rijeka

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 10:00-21:00

T: 051/400-325

E: rijeka1@europa92.biz

\"\"
Bjelovar Mustang

Ivana Mažuranića 2

Bjelovar

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00 - 20:00 Sub: 08:00 - 14:00 Ned: NE RADI

T: 043/244-660

E: bjelovar.mustang@europa92.biz

\"\"
Rijeka II

Ivana Zajca 24

Rijeka

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00 - 20:00 Sub: 08:00 - 13:00 Ned: NE RADI

T: 051/321-236

E: rijeka2@europa92.biz

\"\"
Split Joker

Put Brodarice 6

Split

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 021/396-931

E: split@europa92.biz

\"\"
Arena

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 10-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 01/4831-833

E: info@europa92.hr

\"\"
Ilica Scotch and Soda

Ilica 40

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-16

T: 01/6292-587

E: ilica.scotch@europa92.biz

\"\"
City Center Jankomir

Jankomir 33

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 01/3874-566

E: city@europa92.biz

\"\"
Westgate Mustang

Zaprešićka 2

Zaprešić

Hrvatska

Pon - Pet: 10:00 - 21:00 Sub: 10:00 - 21:00 Ned: 10:00 - 21:00

T: 01/4821-134

E: westgate.mustang@europa92.biz

\"\"
Pula

Ulica Stoja 14a

Pula

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 052/393-503

E: pula@europa92.biz

\"\"
Rijeka ZTC

Zvonimirova 3

Rijeka

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 051/643-764

E: rijeka.ztc@europa92.biz

\"\"
Dugopolje

Sv. Leopolda Mandića 17

Dugopolje

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 20:00 Sub: 09:00 - 20:00 Ned: 10:00 - 18:00

T: 021/656-051

E: dugopolje@europa92.biz

\"\"
Sl.Brod Mustang

Josipa Rimca 7

Slavonski Brod

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 035/250-442

E: slavonskibrod.mustang@europa92.biz

\"\"
Zadar

Ulica Akcije Maslenica 1

Zadar

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: 023/329-036

E: zadar@europa92.biz

Zadar Levi's

Ulica Akcije Maslenica 1

Zadar

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: 023/327-774

E: zadar.levis@europa92.biz

\"\"
Arena Levis

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 01/3820-702

E: arena.levis@europa92.biz

\"\"
Varaždin Lumini

Ulica grada Lipika 15

Donji Kneginec

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 042/313-717

E: varazdin@europa92.biz

\"\"
Dubrovnik

Ante Starčevića 24

Dubrovnik

Hrvatska

Pon - Pet: 08:00-21:00 Sub: 08:00-21:00 Ned: ne radi

T: 020/420-044

E: dubrovnik@europa92.biz

\"\"
Arena LTB

Vice Vukova 6

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 01/2068-837

E: arena.ltb@europa92.biz

\"\"
City Žitnjak LTB

Slavonska avenija 11d

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 01/3693-028

E: city.ltb@europa92.biz

\"\"
Split Mejaši

Josipa Jovića 93

Split

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 021/819-385

E: split.mejasi@europa92.biz

\"\"
Split Levis

Josipa Jovića 93

Split

Hrvatska

Pon-Pet: 09-21 Sub: 09-21 Ned: 09-21

T: 021/819-386

E: split.levis@europa92.biz

\"\"
Gundulićeva Levis

Gundulićeva 7

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09-16

T: 01/4819-166

E: gunduliceva.levis@europa92.biz

\"\"
Split City LTB

Vukovarska ul. 207

Split

Hrvatska

Pon-Pet: 09:00-22:00 Sub: 09:00-22:00 Ned: 09:00-22:00

T: 021/777-029

E: split.ltb@europa92.biz

\"\"
Osijek Levis

Svilajska 31A

Osijek

Hrvatska

Pon-Pet: 10:00 - 21:00 Sub: 10:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 031/565-168

E: osijek.levis@europa92.biz

\"\"
IKEA Lee Wrangler

Alfreda Nobela 4-Sop

Sesvete-Kraljevec

Hrvatska

Pon - Pet: 09:00 - 21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 01/4870-117

E: ikea.leewrangler@europa92.biz

\"\"
IKEA Mustang

Alfreda Nobela 4-Sop

Sesvete-Kraljevec

Hrvatska

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00 - 21:00 Ned: 09:00 - 21:00

T: 01/4651-967

E: ikea.mustang@europa92.biz

\"\"
City Levis Lee Wrangler

Slavonska avenija 11d

Zagreb

Hrvatska

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: 01/6150-404

E: city.leewrangler@europa92.biz

\"\"
Maribor - Europark - Levis

Podbreška 18

Maribor

Slovenija

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: +38682059573

E: maribor@europa92.biz

Ljubljana - City Park - Levis

Šmartinska cesta 152 g

Ljubljana

Slovenija

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 08:00-21:00 Ned: 09:00-15:00

T: +38682055285

E: ljubljana.levis@europa92.biz

\"\"
Maribor - Europark - Europa 92

Podbreška 18

Maribor

Slovenija

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: +38682005769

E: maribor.europa@europa92.biz

\"\"
Planet Koper - Europa 92

Ankaranska cesta 2

Koper

Slovenija

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: +38682008173

E: koper@europa92.biz

\"\"
Ljubljana - Aleja Šiška - Europa92

Rakuševa ulica 1

Ljubljana

Slovenija

Pon-Pet: 09:00-21:00 Sub: 09:00-21:00 Ned: 09:00-21:00

T: +38682059267

E: ljubljana.siska@europa92.biz